• ul. Sądowa 7, 41-605 Świętochłowice
  • 32 43 107 43
  • 609 625 896

Współpracuj z nami

Rekrutacja

Jesteś specjalistą wąskiej dziedziny? Biegłym? Naukowcem? A może praktykiem z wieloletnim doświadczeniem? Napisz do nas - być może nawiążemy współpracę. Stale poszukujemy specjalistów różnych dziedziń zdolnych do wsparcia prowadzonych przez nas spraw, w tym do sporządzania ekspertyz i udzielanych konsultacji.

Jesteś prawnikiem i poszukujesz zleceń z zakresu reprezentacji procesowej lub przygotowania opinii prawnych? Zapoznaj się z zakresem naszego działania i napisz do nas.

Jesteś handlowcem z zamiłowania? Masz możliwość pozyskiwania dla nas klientów? Skontaktuj się z nami, opisz swoje dotychczasowe doświadczenie.

Dysponujesz lokalem biurowym i chciałbyś otworzyć w swojej miejscowości filię Kancelarii TALIONIS? Opisz nam swoje dotychczasowe doświadczenie biznesowe oraz potencjał handlowy posiadanego lokalu.

Propozycje współpracy prosimy kierować na poniższy adres e-mail:

biuro @ kancelariatalionis.pl

Kancelaria TALIONIS

Pomoc w sprawach beznadziejnych - karnych, cywilnych i gospodarczych.

Tel. 32 431 07 43
Fax 32 431 07 47
E-mail: biuro@kancelariatalionis.pl

Adres biura:
ul. Sądowa 7
41-605 Świętochłowice

Kancelaria świadczy obecnie usługi wyłącznie wirtualnie

Adres korespondencyjny i rejestrowy:
ul. Św. Jana 11/4
40-012 Katowice

Czym jest Talionis?

Prawo Talionu wywodzi się ze Starego Testamentu, jego uosobieniem pozostaje historycznie pojmowana sprawiedliwość wedle zasady: "oko za oko, ząb za ząb". Współcześnie rozumieć ją możemy jako oczekiwanie sprawiedliwej zapłaty za godziwie wykonaną pracę, czy też ukarania sprawcy wyrządzonej krzywdy (przestępstwa lub wykroczenia).